Turizmo rinkodaros asociacija

TURA yra sektorinė turizmo verslo organizacija palaikoma turizmo sektoriaus narių ir partnerių, dirba kelionių organizatorių, kelionių agentų, atskirų turistinių paslaugų teikėjų vardu, siekdama inicijuoti postūmį tvarios turizmo verslo aplinkos kūrimui, kurioje Europos turizmas galėtų klestėti ir augti.
Mes kuriame ir rengiame internetinius ir tiesioginius renginius nariams ir partneriams, organizuojame turizmo sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos mokymus, skatiname sektoriaus atstovų inovacijas, narių vardu dalyvaujame nacionaliniu ir vietos lygmenimis, dalyvaujame ES ir nacionaliniuose projektuose.
Siekdami paremti turizmo atsigavimą, mes dalyvaujame diskusijose su vyriausybe, savo nariams suteikiame prieigą prie įžvalgų, išteklių ir rinkos lyderių tinklų kūrimo galimybių.

Informacija ir švietimas

Turizmo rinkos tyrimų atlikimas, turizmo politikos reguliavimo informacija nariams, specialistų seminarų ir e-seminarų organizavimas, kursai – gido profesinei kvalifikacijai įgyti.

Inovacijos

Narių įtraukimas į ES ir nacionalinius rinkodaros projektus, narių ir sektoriaus atstovų inovatyvių pasiekimų skatinimas – Metų apdovanojimai, teminių konkursų organizavimas

Mainai

B2B renginiai tai esamų kontaktų ir naujų sutarčių sudarymo galimybės turizmo profesionalams.
Info turai suteikia galimybę susipažinti su naujų turistinių vietovių naujais objektais ir paslaugomis

Projektai